Dizi Arşivi

(IMDb: 8.3)
Seni öldürmeyen şeyin seni daha güçlü yaptığını söylüyorlar ama dünyanın en zayıf avcısı Sung Jinwoo için durum böyle değil. Jinwoo, yüksek rütbeli bir zindanda canavarlar tarafından vahşice katledildikten sonra, yalnızca kendisinin görebildiği ve onu her açıdan yükselten bir program olan Sistem ile geri döndü. Artık güçlerinin ardındaki sırları ve onları doğuran zindanı keşfetme konusunda ilham alıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Taito Ban, Genta Nakamura, Haruna Mikawa, Reina Ueda, Daisuke Hirakawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 8.2)
Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki fark uçurumlara dönüşür. Yuno'nun büyü konusunda 10 parmağında 10 marifet varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Gakuto Kajiwara, Nobunaga Shimazaki, Kana Yuuki, Junichi Suwabe, Genki Muro
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera
Dört genç kadın -çizim yapmayı bırakmış bir sanatçı, değerini kanıtlamak isteyen emekli bir idol, asabi bir V-tuber ve gizemli bir besteci- Shibuya'nın gece sokaklarında bir araya gelerek ''JELEE'' adında anonim bir sanatçı grubu kurarlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Miku Ito, Rie Takahashi, Miyu Tomita, Miyuri Shimabukuro, Sumire Uesaka
Tür : Animasyon, Dram
(IMDb: 8)
Kouka ülkesinde dört ejderhanın efsanesi ve toprağın kökeni nesiller boyunca aktarılmıştır. Şu anda, Hiryuu Sarayı'nda taht için sıradaki kimse yoktur; tek aday, özenle yetiştirilmiş on beş yaşındaki prenses Yona'dır. Sonunda, on altıncı doğum gününün gecesi gelir. Barışsever babası Il, hizmetkâr ve arkadaşı Hak ve duygular beslediği kuzeni Soo-won ile harika bir gün geçireceğini ummaktadır. Ancak... O gece, Yona gerçek hislerini babasına söylemek için yanına gider, çünkü Soo-won'la evlenmeyi reddeder. Ancak odasına vardığında, karşısında şok edici bir gerçekle karşılaşır. Yona'nın ve Dört Ejderha'nın kaderleri, bu dönem dramı fantastik romantizminde birbirine karışır! Animeizle.tv.tr
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Chiwa Saito, Tomoaki Maeno, Tomoaki Maeno, Kazuhiro Nakaya, Hiro Shimono
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi, Macera
Banliyöde belli bir kasaba. Burası herhangi bir yerde bulabileceğiniz sıradan bir kırsal kasaba değildi. Kasaba sakinleri garip bir fenomen yaşıyordu. Ama yine de Shizuru Chikura'nın içinde güçlü bir arzu vardı. Kayıp arkadaşlarını tekrar görmek istiyordu! Shizuru ve arkadaşları, hayatta kalıp kalamayacaklarını bilmeden terk edilmiş ve hareketsiz bir trene binerek dış dünyaya açılırlar. Hareket halindeki bu kıyamet treninin son durağında onları ne beklemektedir?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Chika Anzai, Azumi Waki, Erisa Kuon, Hina Kino, Nao Toyama
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 7.9)
Bir yakuza üyesi olan Yoshifumi Nitta, koleksiyonu için değerli bir vazoyu başarıyla ele geçirmenin keyfini çıkarırken, büyük, tuhaf bir kapsülün aniden ortaya çıkıp kafasına düşmesiyle kaba bir şekilde rahatsız edilir. Kapsülü açtığında, mavi saçlı genç bir kızla karşılaşır; kız, adı -Hina- ve muazzam güçlere sahip olduğu gerçeği dışında kendisi hakkında hiçbir şey söylemez. Sanki işler daha da kötüye gidemezmiş gibi, kontrolünü kaybeder ve güçleri kullanılmadığı takdirde bir patlamaya yol açar. Başka seçeneği kalmayan Nitta, kendini onun bakıcısı olarak bulur. Nitta, güçlerini özgürce kullanabilmesi için Hina'dan bir inşaat anlaşmasına yardım etmesini ister ve bu anlaşma sorunsuz ilerler. Ancak bunlar olurken, rakip bir yakuza grubu gizlice patronuna saldırır. Nitta'yı şoke eden bu olaydan sonra meslektaşları suçu onun üzerine atar! Misilleme olarak rakip gruba saldırmakla görevlendirilen Nitta, kendini toparlar ve saklandıkları yere varır. Ancak aniden, Hina beklenmedik bir şekilde devreye girer ve tüm grubu yok etmesine yardım eder. Görünüşe göre Hina, Nitta ve yakuza işi için değerli bir varlık haline gelebilir, tabii önce güçlerini onun üzerinde kullanmazsa! Ve böylece bu sıradışı ikilinin tuhaf hayatı başlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Takako Tanaka, Yoshiki Nakajima, Rie Murakawa, Kaede Hondo, Ari Ozawa
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jun Fukushima, Sora Amamiya, Rie Takahashi, Ai Kayano
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 7.8)
Yasuri Shichika ve ablası Yasuri Nanami beraber dış dünyayla bağlantısı kesilmiş bir adada o babaları tarafından büyütülmüşlerdir. Babaları Kyotoryuu adlı kılıç kullanılmayan bir kılıç tekniği olan Japonyada en güçlü ve en korkulan teknik olarak bilinen 6. Nesil Kyotoryuu lideridir. Bildiği herşeyi oğluna öğretir. Babaları ölünce doğal olarak Kyotoryuu 7. Nesil lideri Shichika olur. Onlar adadaki yaşamlarına devam ederlerken bir gün anakaradan Togame adlı bir kızın adaya gelmesi tarihin akışını değiştirecek olayların başlangıcı olacaktır. Not : Bakemonogatari ve devamı olan Nisenmonogatari, Medaka Box gibi serilerin yazarı olan Nishio Ishin in 2007 de çıkan light novelı Katanagatari nin anime versiyonudur.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Yukari Tamura, Yoshimasa Hosoya, Mai Nakahara, Chihiro Suzuki, Mitsuru Miyamoto
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera
Günün birinde, kalelerinde yeni bir kılıç ortaya çıkar... Fudou Yukimitsu, Sengoku döneminde yaşamış Oda Nobunaga adında bir komutan tarafından kuşanılmış ve sonrasında hizmetkarlarından birine, Mori Ranmaru'ya verilmiş bir kılıçtır. Fudou Yukimitsu, Oda Nobunaga'nın kılıcı olmaktan gurur duyuyordur, ama Nobunaga'yı eski efendisi olarak da gören diğer kılıçlarla; Souza Samonji, Heshikiri Hasebe, ve Yagen Toushirou'yla çatışma içindedir. Takım kaptanı Yamanbagiri Kunihiro, Fudou Yukimitsu'nun gelişiyele kargaşaya sürüklenmiş kaleyi toparlamak zorundadır. Bütün bunlar olurken, saniwa 1582 yılına, Oda Nobunaga'nın sonunun geldiği Honnouji etkinliğine gitmek için bir emir alır... Animeizle.tv.tr
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kohsuke Toriumi, Tomoaki Maeno, Tarusuke Shingaki, Yuuki Tai, Daisuke Sakaguchi
Tür : Animasyon
(IMDb: 7.7)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sayumi Suzushiro, Moeko Kanisawa, Yuko Natsuyoshi, Rimo Hasegawa, Rika Nakagawa
Tür : Animasyon, Dram, Komedi
Filtrele 42 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori